Kaymakamımız Fırat ÇELİK İlçemize bağlı Akmescit Mahallesine ziyarette bulundu. Akmescit Mahallesinde Muhtarlığımızca düzenlenen yerde vatandaşlarla bir araya gelinerek vatandaşlarımızın ihtiyaçları ve talepleri dinlenildi. İlçemiz Kaymakamı talep ve istekler kapsamında ayrıca güvenlik, sağlık, ekonomik ve sosyal politikalar ile ilgili vatandaşların istek ve ihtiyaçlarını dinledi.
        Vatandaşlarımızdan gelen istek ve talepler toplantıda not edilerek ilgili kurumlara talimatlar verildi. Kaymakamımız ayrıca yaşlı ve hasta vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret etti. Kaymakamımız Orman İşletme Şefliğine bağlı Yığın Taş Orman Yangınlarıyla İlk Müdahale Ekip Binasını ziyarette ederek, incelemelerde bulundu.
              İlçe Kaymakamımıza, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Yasin TİRYAKİ, Milli Eğitim Müdürü Ömer DİRİK, İlçe Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Mustafa ŞENCAN, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdür V. Mutlu AKTAŞ, İlçe Müftüsü Hasan KIRKAN, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür V. Fatih UYGUN, Orman İşletme Şefi Mustafa KURŞUNOĞLU, Yurt Müdürü Fatih ŞAHİN ve Akmescit Mahalle Muhtarı Hasan KARAYİĞİT eşlik ettiler. Yapılan ziyaret nedeniyle İlçe Kaymakamımıza ve daire amirlerine Mahalle Muhtarımız ve mahalle halkımız teşekkürlerini ilettiler.
 
 
 
 
 
 
 
                               
 
 
 
 
 
T.C. Koçarlı Kaymakamlığı, Hükümet Konağı Koçarlı/AYDIN
Tel: (256) 761 40 36 Faks: (256) 7614446